Starcopy

ul. M. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań, tel/fax 61 826-93-53, e-mail: starcopy@starcopy.pl

Rozwiązania dla firm

SZCZEGÓŁOWYCH INFORMACJI O NASZYCH ROZWIĄZANIACH, UDZIELA DZIAŁ HANDLOWY
TEL. (61) 8269353, ul. Dobrzyckiego 17, Poznań
mail: handel@starcopy.pl

 

PROPONUJEMY:

Dzierżawa / najem kserokopiarek
Proponujemy klientom dostęp do nowoczesnych urządzeń drukujących bez potrzeby inwestowania w zakup urządzenia. Jednocześnie zwalnia to klienta z konieczności dbania o terminy konserwacji i zakupu materiałów eksploatacyjnych ewentualne naprawy kserokopiarek

Umowy serwisowe

Proponujemy Państwu trzy rodzaje umów na serwis kserokopiarek i serwis drukarek, które umożliwiają bezawaryjną pracę urządzeń i pozwalają planować wydatki związane z ich eksploatacją.

Optymalizacja kosztów
Program OPS Konica Minolta

Budowa systemów drukujących

Proponujemy Państwu budowanie optymalnych systemów drukujących w oparciu o rozwiązania sieciowe. Doradzamy w doborze optymalnego sprzętu drukującego dostosowanego do indywidualnych potrzeb firmy oraz odpowiedniego oprogramowania.

Wydruk poufny

Proponujemy rozwiązania oparte o najnowsze produkty firmy Konica Minolta, Sharp. Rozwiązanie pozwala przesłać poufne dokumenty do wybranej, dowolnej drukarki sieciowej i wydrukować je dopiero gdy Klient jest przy urządzeniu i może odebrać gotowe wydruki. Drukarka może być na innym piętrze czy w innym budynku, a każdy może wybrać czas i miejsce wydruku.

Zdalna diagnostyka i monitorowanie urządzeń

Pozwala szybciej dostarczyć tonery lub wykonać serwis drukarek lub serwis kserokopiarek.

Wydruk podążający

Klient może drukować dokumenty na najbliższym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci, kopiarka zaczyna drukować dopiero po uwierzytelnieniu się Pinem lub kartą magnetyczną.

Drukowanie w chmurze

Zaawansowane funkcje szybkiego skanowania, dostępne w urządzeniach Konica Minolta, Sharp pozwalające udostępnić i przechować zeskanowane dokumenty w elektronicznym archiwum lub drukować przechowywane dokumenty z dowolnego miejsca.

Drukowanie mobilne

Aplikacje do obsługi kserokopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych Sharp, Konica Minolta, która pozwala łatwo drukować obrazy, pliki, strony internetowe z urządzeń z systemem Android takich jak smartfony, tablety.

Budowa systemów telefonicznych
Proponujemy Państwu budowę wewnętrznych instalacji telefonicznych w oparciu o najnowsze rozwiązania telekomunikacyjne i centrale firmy Panasonic.

Leave a Comment