Niszczarki

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń biurowych do których zalicza się niszczarki. Każde dobrze wyposażone biuro powinno dysponować niszczarką w celu szybkiej i skutecznej likwidacji dokumentów, które mogą zawierać dane poufne lub tajemnice firmy. Jest to skuteczny sposób na trwałe usuwanie danych osobowych, które zostały wydrukowane na papierze. Znajdą u nas Państwo niszczarki, zarówno do użytku domowego, które są małe i łatwe w użyciu oraz niszczarki o bardziej zaawansowanej formie, które przydadzą się do częstszego użycia w przedsiębiorstwach. Dodatkowymi udogodnieniami w jakie mogą być wyposażone niszczarki są:

  • niszczenie spinaczy,
  • niszczenie płyt CD,
  • niszczenie kart plastikowych,
  • niszczenie dyskietek.

Dysponujemy sprzętem o mocy silnika od 125 W do 1100 W. W zależności od modelu, jednorazowo można niszczyć od 5 do 54 kartek. Niektóre niszczarki są wyposażone w Automatyczne Podajniki Papieru co bardzo przyspiesza niszczenie dużych ilości dokumentów i pozwala na zaoszczędzenie czasu pracownikom. Urządzenia zostały wyposażone w automatyczny przycisk wielofunkcyjny start/stop dla większego komfortu użytkowania oraz funkcję zapobiegania zacinania się papieru. Prowadzimy sprzedaż niszczarek na terenie Poznania i całego województwa Wielkopolskiego. Polecamy niszczarki niemieckiej wiodącej marki HSM oraz Rexel.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy gwarantuje przyszłym użytkownikom sprzętu niezwykłą precyzję, trwałość oraz cenę adekwatną do jakości produktu. Dodatkowo niszczarki są przyjazne środowisku, zużywając mało prądu, będąc zbudowane z materiałów nieszkodliwych dla środowiska naturalnego, posiadają Certyfikat Blue Angel. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, w razie pytań nasi eksperci udzielą Państwu odpowiedzi telefonicznie lub na miejscu w naszej siedzibie przy ul. M. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników