Starcopy

ul. M. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań, tel/fax 61 826-93-53, e-mail: starcopy@starcopy.pl

O Nas

Wynajem, dzierżawa, serwis i naprawa kserokopiarek, drukarek, niszczarek – Poznań

STARCOPY S.C. działa w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce jako serwis kserokopiarek i serwis drukarek od ponad 25 lat, zaczynaliśmy jako Starfax Poznań w początkach lat dziewięćdziesiątych. W swojej ofercie mamy miedzy innymi kopiarki, niszczarki, drukarki, centrale telefoniczne, faksy, monitory wielkoformatowe różnych producentów takich jak Sharp, Konica Minolta, Panasonic, HSM i innych. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem urządzeń drukujących.

Wynajem kserokopiarek, kolorowych jak i czarno-białych to coraz chętniej wybierana forma współpracy pozwala optymalnie wykorzystać funkcjonalności sprzętu, nie angażując dużych środków finansowych naszych Klientów. Dzierżawa kopiarek od kilku lat jest bardzo popularnym sposobem zapewnienia finansowania druku w wielu Firmach. W ramach wynajmu kopiarek dostarczamy wszystkie materiały eksploatacyjne, z wyjątkiem papieru, oraz zapewniamy całkowity, kompleksowy serwis kserokopiarek. Przy wyborze przez Klientów odpowiedniego urządzenia drukującego zapewniamy wsparcie poprzez najpierw indywidualne ustalenie potrzeb Klienta, następnie dopasowanie urządzenia i odpowiedniego oprogramowania, następnie dostawę, instalację i konfiguracje urządzenia w sieci Firmy Klienta.

Leasing jest inną możliwością finansowania zakupu urządzeń niezbędnych do pracy w biurze. Współpracujemy z Firmą Grenke w ramach finansowania zakupu sprzętu IT. Formalności ograniczone są do minimum, wystarczy złożyć wniosek, dokumenty tożsamości osób reprezentujących firmę oraz dokument rejestrowy. Raty leasingowe można w całości zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu, można wybrać raty miesięczne lub kwartalne, nie trzeba latami amortyzować zakupionych urządzeń. Leasing jest bardzo wygodną formą finansowania bo zapewnia szybki dostęp do nowoczesnego sprzętu takiego jak kserokopiarki Sharp, Konica Minolta, a Firma nie zamraża swojego kapitału, który można wykorzystać do innych inwestycji.

Przy zakupie przez naszych klientów sprzętu wyposażenia biura takich jak drukarki, kopiarki, niszczarki staramy się jak najlepiej dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb każdej Firmy. Urządzenia wielofunkcyjne są najwyższej jakości, zarówno kopiarki kolorowe jak i monochromatyczne, wysokowydajne jak i dla małych biur. Szeroki wybór urządzeń biurowych umożliwia dostosowanie potrzebnej prędkości drukowania, kopiowania jak i skanowania. Dodatkowe, rozbudowane opcje takie jak automatyczny, dwustronny podajnik dokumentów RADF, dupleks oraz specjalistyczne oprogramowania do zarządzania wydrukami bardzo pomagają w dopasowaniu optymalnej funkcjonalności i kontroli kosztów wydruków nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Oferowane przez nas niezawodne urządzenia Sharp, Konica Minolta posiadają certyfikaty potwierdzające dbałość o ochronę środowiska naturalnego.

Mamy profesjonalnie zorganizowany Serwis. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowani Pracownicy stawiają nas w czołówce firm usługowych z zakresu serwisowania urządzeń biurowych zarówno na rynku Wielkopolskim jak i w samym mieście Poznań.  Sprawnie wykonana naprawa kserokopiarek przez przeszkolonych u producentów Sharp, Konica Minolta, Panasonic naszych Techników bardzo skutecznie rozwiązuje problemy wynikające nawet z drobnych awarii. Jeżeli Klienci dostarczą drukarki, kopiarki, niszczarki do nas do Firmy to zrobimy wycenę naprawy bezpłatnie.

Serwis kserokopiarek i serwis drukarek wykonujemy zarówno dla Klientów, którzy potrzebują szybkiej, jednorazowej pomocy jak i dla Klientów potrzebujących kompleksowych rozwiązań serwisowych, potwierdzonych podpisanymi umowami.

Nasz dobrze zorganizowany Serwis drukarek i Serwis kserokopiarek zapewnia pomoc i wsparcie dla naszych klientów w zakresie zakupu i naprawy wszystkich urządzeń drukujących nie tylko marki Sharp, Konica Minolta, Panasonic.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Leave a Comment