ul. M. Dobrzyckiego 17, 61-692 Poznań, tel./fax: 61 826-93-53, e-mail: starcopy@starcopy.pl

O firmie

Szanowni Państwo,

Firma STARCOPY znana dotychczas pod nazwą STARFAX POZNAŃ, istnieje na rynku poznańskim od 1992 roku. Jesteśmy Firmą Rodzinną zbudowaną na rzetelnych wartościach, ukierunkowaną na potrzeby drugiego człowieka. Jest to baza do budowania dojrzałej kultury organizacyjnej, będącej warunkiem efektywnego działania. Firma rodzinna to zobowiązanie wobec pokoleń, dzięki, którym powstała i tak dobrze się rozwija, oraz wyzwanie dla naszych następców dla których ją pozostawimy.
Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze Firm, począwszy od mikro, poprzez małe, średnie aż do dużych Przedsiębiorstw. Nasza DZIAŁALNOŚĆ koncentruje się na sprzedaży i serwisie urządzeń z dziedziny technicznego wyposażenia biur. Oferujemy Państwu najnowocześniejszy sprzęt o niezwykłej jakości, prostej obsłudze i niskich kosztach eksploatacji, po bardzo atrakcyjnych cenach.
Opieka naszego serwisu przeszkolonego przez dostawców zapewnia długą i bezawaryjną pracę oferowanych urządzeń.  Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Handlowym i Serwisowym renomowanych producentów sprzętu biurowego oraz oprogramowania:  Panasonic, Konica Minolta, Raks
Nasza HISTORIA a przede wszystkim sukcesywny, stały rozwój na tak konkurencyjnym rynku jest dobrą rekomendacją dla naszych klientów, ponieważ daje pewność i stabilność współpracy. Cały czas poszerzamy naszą ofertę wprowadzając  najnowsze technologie.
Największym atutem  naszej Firmy są wyjątkowi Pracownicy, ich doświadczenie  i nieustannie podnoszone kwalifikacje zapewniają naszym Klientom  bezpieczeństwo  codziennej pracy, a tym samym  przyczyniają się do rozwoju Państwa Firm.

Szanowni Państwo, niezmiennie od dwudziestu lat serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. 

Z wyrazami szacunku 

Beata i Janusz Żółtowscy oraz Pracownicy Firmy STARCOPY