Historia

Historia naszej firmy zaczęła się w 1992 roku. Początkowo koncentrowaliśmy naszą działalność na branży wystawienniczej, związanej z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. W okresie dynamicznych przemian powstawało wiele firm i okazało się, że jest bardzo duże zapotrzebowanie na sprzęt biurowy oraz jego obsługę serwisową. Wykorzystując okresy pomiędzy wystawami zaczęliśmy tworzyć profesjonalny serwis, nawiązując do tradycji rodzinnej. W Myśliborzu od lat sześćdziesiątych poprzedniego wieku, Leon Żółtowski – brat dziadka, prowadził Zakład Mechaniki Biurowej, naprawiając głównie maszyny do pisania. Początkowo świadczyliśmy usługi serwisowe tylko dla urządzeń kopiujących, z czasem ofertę naszej Firmy rozszerzyliśmy o kompleksową obsługę firm w zakresie: telekomunikacji, wydruku dokumentów oraz usług informatycznych.
W związku z rozwojem postępu technicznego oraz starając się sprostać wymaganiom klientów rozbudowaliśmy swoją działalność o współpracę z wieloma wiodącymi Producentami  na rynku, stając się zarazem Autoryzowanym przedstawicielem handlowym takich firm jak Konica Minolta, Panasonic, Sharp.  Uznanie tych firm odzwierciedlają wielokrotnie otrzymane nagrody i wyróżnienia.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowani Pracownicy stawiają nas w czołówce firm usługowych z zakresu serwisowania urządzeń biurowych na rynku Wielkopolskim.
Od drugiej połowy 2007 roku mieścimy się w  nowej siedzibie, która spełnia wszystkie normy serwisowania urządzeń biurowych na europejskim poziomie oraz pozwala utrzymać bardzo wysoki poziom świadczonych usług.
Droga, którą przeszliśmy pokazuje, że tylko dzięki wiedzy, pracowitości i umiejętności wnikliwego obserwowania rynku można osiągnąć sukces, więc optymistycznie patrzymy w przyszłość i z entuzjazmem podchodzimy do czekających nas wyzwań!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *